Namco Bandai brengt Age of Wonders 3 uit
Namco Bandai heeft onthuld dat het de uitgever is van Age of Wonders 3 in Nederland en de Scandinavische landen. De game wordt net als de eerste twee delen gemaakt dat het Nederlandse Triumph Studios dat gevestigd is in Delft.
Age of Wonders 3 is een turn-based strategiegame met RPG-elementen. De game speelt zich af in een fantasysetting en bevat zowel een singleplayer- als multiplayermodus. De ontwikkeling van de game wordt gefinancierd door Marcus Persson, de bedenker van Minecraft, die een groot fan van de Age of Wonder-serie is.
Age of Wonders 3 ligt vanaf 31 maart in de winkels. Ook verschijnt er een digitale versie die door Triumph Studios zelf wordt gedistribueerd.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties