Namco Bandai sluit zijn kantoor in Nederland
Het bedrijf Namco Bandai moet zijn kantoor in de Benelux sluiten in verband met de teleurstellende resultaten en de economische klimaat waarin we momenteel verkeren. Dit schrijft Entertainment Business op hun website.
Hier op het kantoor in Nederland werken twaalf medewerkers voor Namco Bandai Benelux. Daarvan zullen er op 19 december een groot deel negen hun biezen moeten pakken. De rest zal langzaam afvloeien tot maart 2013. Het salesteam mag blijven.
Klanten uit Luxemburg en België worden doorverwezen naar het kantoor van Frankrijk en die van Nederland zal geholpen worden door het Scandinavische deel van het bedrijf.
Namco Bandai is niet het eerste kantoor in ons land die zijn deuren heeft moeten sluiten. Ook Codemasters en SEGA hebben hun deuren eerder al moeten sluiten hier in de Benelux.
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties