Natal gaat voor de Unreal 3 Engine
Project Natal is een groot veelbelovend project voor de Xbox 360. Het is een camera met vele sensoren die alles registreren wat jij doet. Zo kan iedereen inspringen in een game.
Veel van de Core-gamers vroegen zich af of Natal ook leuk voor hen zal worden. Epic Games vertelde dat in veel gevallen de Unreal 3 engine wordt gebruikt bij games voor Natal. Zo was de techdemo Paint Party gemaakt met deze engine. Dit belooft al veel goeds in de toekomst, omdat de Unreal 3 Engine in games zit zoals BioShock, Gears of War en Unreal Tournament III.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties