Nieuwe game van bedenker Assassin's Creed aangekondigd
Patrice Désilets kondigt de naam aan van zijn nieuwe game. De game gaat Ancestors: The Humankind Odyssey heten en zal in verschillende delen uit gaan komen. Patrice Désilets was ooit in dienst bij Ubisoft en bedacht het concept van Assassin's Creed Chronicles: China. Ancestors: The Humankind Odyssey is de eerste game van zijn nieuwe studio Panache Digital Games.
De Canadese studio laat nog niet veel los over deze nieuwe game, in ieder geval zal het een third person action-adventure survival game gaan worden, waarbij grote momenten uit de menselijke geschiedenis langs gaan komen. Het is de bedoeling dat de gameserie gaat aanvoelen als een documentaire.
Het is nog niet bekend wanneer het eerste deel gaat uitkomen. Ook is het nog onbekend voor welke platformen dit zal zijn.
-
TrailerJason Voorhees maakt Dead by Daylight onveilig
Het mag dan geen 'Friday the 13th' zijn, maar toch zien we een grootse cross-over in Dead by Daylight verschijnen. Jason Voorhees komt naar de horrorgame.
0 reacties -
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
9 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties