Nieuwe informatie van Battlefield Hardline Robbery-DLC
We wisten al in grove lijnen wat de Robbery-DLC voor Battlefield: Hardline zou bevatten, maar Visceral Games heeft nu nieuwe informatie vrijgegeven. Er was al het één en ander bekend over de nieuwe maps en modus, en nu weten we ook meer over de wapens, gadgets en voertuigen.
De twee nieuwe gadgets zijn de CS GAS Launcher en de Vehicle Passenger Healing. De wapens bestaan uit de MDC Assault Rifle, een werpmes, het Bullpup assault rifle en een klassiek aanvalsgeweer. Tot slot zijn ook de nieuwe voertuigen onthuld en het gaat hier om de Scout Helicopter en de Faction Pickup Truck.
De Robbery-DLC verschijnt in september en de volledige content is hieronder te bekijken:
- Four expansive maps: The Docks, Break Pointe, Museum, and Precinct 7
- New 5v5 game mode: Squad Heist
- Four new weapons
- Two new gadgets
- Two new factional vehicles and new vehicle upgrades
- New camos and vehicle paints
- The Legendary Super Feature
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties