Nieuwe Resident Evil content als DLC
Bij de Tokyo Games Show kondigde Capcom aan dat ze met een nieuwe versie van Resident Evil 5 komen. Deze versie kent extra levels.
Veel fans hadden hier bezwaar tegen, aangezien zij de game al hadden aangeschaft en geen zin hadden om de game nog een keer aan te schaffen voor die paar extra levels. Daarom heeft Capcom gevraagd wat de gamer wilt; de nieuwe levels op een schijfje of als DLC. De meerderheid wilde de levels in DLC en zo gaat het dan ook geschieden. De nieuwe content zal in de lente van 2010 beschikbaar zijn.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties