Nieuwe Spore-games vanaf 9 oktober te koop
Vandaag maakte Electronic Arts bekend dat de twee nieuwe Spore-games vanaf 9 oktober in de winkel zullen liggen. Het gaat hier om de Wii-game Spore Hero en de DS-game Spore Hero Arena.
In Spore Hero voor de Wii zul je vooral spelenderwijs nieuwe lichaamsdelen voor je monster moeten verzamelen. Hiermee kun je vervolgens je monster aanpassen. De DS-versie Spore Hero Arena draait vooral om de gevechten tussen de verschillende wezens. Beide games zullen een offline en online multiplayermodus bevatten.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties