Nintendo 3DS krijgt gloednieuwe Zelda-game
Nintendo komt dit jaar met een gloednieuwe Zelda-game voor de Nintendo 3DS. Naar het succes van A Link Between Worlds heeft de uitgever deze stijl teruggebracht in een nieuwe multiplayer-game, welke onder de naam The Legend of Zelda: Triforce Heroes zal uitkomen in de herfst van 2015.
Zie hieronder de eerste trailer waarin te zien is dat Zelda: Triforce Heroes draait om 3 kleine link-figuren, die gezamenlijk puzzels en dungeons doorlopen met behulp van verschillende outfits. Elke outfit heeft zo zijn eigen specialiteit.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties