NL Charts: GfK gamesverkoopcijfers week 49 van 2012
Pakjesavond is inmiddels achter de rug en dat zou van doorslag moeten geven op de verkoopcijfers van afgelopen week. Toch blijft ook deze week opnieuw Call of Duty: Black Ops II voor de PlayStation 3 onverslaanbaar op de eerste plaats staan.
Er zijn twee games die terug van weggeweest zijn op de lijst der lijsten. Het gaat om New Super Mario Bros. 2 voor de Nintendo 3DS, en FIFA 13 voor Microsoft's Xbox 360.
Helaas zijn de verkoopcijfers van de Wii U nog niet paraat, maar wellicht gaat hier volgende week verandering in komen.
De gamesverkopen week 49
1. (-) Call of Duty: Black Ops II - PlayStation 3
2. (4) Just Dance 4 - Nintendo Wii
3. (2) Call of Duty: Black Ops II - Xbox 360
4. (5) Far Cry 3 - PlayStation 3
5. (4) FIFA 13 - PlayStation 3
6. (-) Skylanders Giants - Nintendo Wii
7. (-) Assassin's Creed III - PlayStation 3
8. (-) Far Cry 3 - Xbox 360
9. (n) FIFA 13 - Xbox 360
10. (n) New Super Mario Bros. 2 - Nintendo 3DS
(n) = nieuw
(-) = gelijk aan vorige week
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties