Nu respawnen in World of Tanks
Wargaming heeft het Domination Event voor World of Tanks gelanceert. Dit evenement is ongeveer een maand beschikbaar en geeft je onder andere de mogelijkheid om te respawnen als je het loodje hebt gelegd.
Het Domination Event bestaat uit gevechten van tien minuten waarbij je gebruik maakt van drie Tier 10 tanks: de AMX 50 B, de Object 140 en de Т110Е5. Als je tank kapot is geschoten krijg je toegang tot het menu waar je voertuigen kunt selecteren en kun je het slagveld weer betreden.
Naast het respawn is het tijdens dit evenement ook mogelijk om bij Resupply Points extra munitie te verkrijgen en je voertuig te laten repareren. Om tijdens het Domination Event te winnen moet je zorgen dat je binnen de tien minuten meer Victory Points dan je tegenstanders hebt. Deze Victory Points worden verdiend door het veroveren van vlaggen en deze naar bepaalde punten op de map te brengen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties