Nu respawnen in World of Tanks
Wargaming heeft het Domination Event voor World of Tanks gelanceert. Dit evenement is ongeveer een maand beschikbaar en geeft je onder andere de mogelijkheid om te respawnen als je het loodje hebt gelegd.
Het Domination Event bestaat uit gevechten van tien minuten waarbij je gebruik maakt van drie Tier 10 tanks: de AMX 50 B, de Object 140 en de Т110Е5. Als je tank kapot is geschoten krijg je toegang tot het menu waar je voertuigen kunt selecteren en kun je het slagveld weer betreden.
Naast het respawn is het tijdens dit evenement ook mogelijk om bij Resupply Points extra munitie te verkrijgen en je voertuig te laten repareren. Om tijdens het Domination Event te winnen moet je zorgen dat je binnen de tien minuten meer Victory Points dan je tegenstanders hebt. Deze Victory Points worden verdiend door het veroveren van vlaggen en deze naar bepaalde punten op de map te brengen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties