Nvidia DirectX11 budgetkaarten nu verkrijgbaar
Het meest dure onderdeel in je pc is meestal de videokaart. Je zult een dure videokaart nodig hebben als je alle games op de hoogste instellingen wilt draaien. Je hebt high-end kaarten die wel 600 euro kosten!
Vandaag heeft Nvidia een nieuwe videokaart aangekondigd die gericht is op de budgetgamer. De GTX 460 kost 200 dollar en kan DirectX 11 draaien. Er zijn twee versies. Een versie met 768MB die op een snelheid draait van 192 bit en een versie van 1GB die op een snelheid van 256 bit draait.
De 768MB-versie is vanaf nu verkrijgbaar. Er is nog geen releasedatum en prijs gegeven voor de 1GB-versie. De GTX 460 is vooralsnog alleen in Amerika te halen. Er is nog niets bekendgemaakt over een Europese release.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties