One Big Game helpt opnieuw het goede doel
Tijdens de Festival of Games in Utrecht kwam One Big Game met het nieuwtje dat ze met een nieuwe game komen voor de iPad en iPhone, genaamd War Is Not the Answer. Deze game is speciaal gemaakt voor het goede doel. Een groot deel van de opbrengst gaat namelijk naar het goede doel net zoals bij hun vorige game Chime.
Chime verscheen begin dit jaar op Xbox Live en werd goed ontvangen. One Big Game probeert nu met War Is Not the Answer hetzelfde te bereiken. Het is echter nog onbekend wanneer de game zal uitkomen.
Het zal in elk geval gaan om een muzikale ritmegame gebaseerd op de zanger Marvin Gaye. Spelers zullen namelijk op het ritme van zijn muziek op verschillende plekken verspreid over het scherm moeten klikken om zo de hoogste score te halen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties