One Big Game helpt opnieuw het goede doel
Tijdens de Festival of Games in Utrecht kwam One Big Game met het nieuwtje dat ze met een nieuwe game komen voor de iPad en iPhone, genaamd War Is Not the Answer. Deze game is speciaal gemaakt voor het goede doel. Een groot deel van de opbrengst gaat namelijk naar het goede doel net zoals bij hun vorige game Chime.
Chime verscheen begin dit jaar op Xbox Live en werd goed ontvangen. One Big Game probeert nu met War Is Not the Answer hetzelfde te bereiken. Het is echter nog onbekend wanneer de game zal uitkomen.
Het zal in elk geval gaan om een muzikale ritmegame gebaseerd op de zanger Marvin Gaye. Spelers zullen namelijk op het ritme van zijn muziek op verschillende plekken verspreid over het scherm moeten klikken om zo de hoogste score te halen.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties