Ontwikkelaar Techland nu uitgever van Call of Juarez-serie
De rechten om games uit de Call of Juarez-serie uit te brengen zijn nu in handen van Techland. De Poolse studio was al verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de games, maar deze werden voorheen uitgebracht door Ubisoft.
Om dit nieuws te vieren is het laatste deel uit de serie, Call of Juarez: Gunslinger, weer verkrijgbaar via Steam met 33% korting. Mogelijk worden de Call of Juarez-games opnieuw uitgebracht voor diverse platformen, maar daar is nu nog niets over bekend. De first-person shooters spelen zich af in het Wilde Westen, met als uitzondering Call of Juarez: The Cartel. Deze wijkt af van de setting en speelde zich af in de moderne tijd.
Naast de Call of Juarez-games is Techland bekend van de Dead Island-serie en het zeer succesvolle Dying Light.
Platforms
-
PreviewPreview: Hands-on met The Wolf Among Us Remastered
The Wolf Among Us Remastered klinkt misschien niet bijster bijzonder, maar heeft stiekem veel in huis om de moeite waard te zijn. Check hier de preview!
0 reacties -
LeakLeak: Steam-lek van 13 TB bevat duizenden builds en files
Een lek bij Steam heeft ruim 13 TB aan data uit de periode van 2003 tot 2013 blootgelegd. De data bevat onder andere builds van Portal 2 en Half Life!
1 reactie -
TrailerZ Mega Evolutions komen naar Pokémon Champions
De meta game van Pokémon Champions wordt vanaf 9 september 2026 helemaal opgeschud. De Z Mega Evolutions worden namelijk naar de multiplayergame gebracht.
0 reacties -
Video PreviewHands-on met Clive Barker's Hellraiser: Revival
Frietrick was opnieuw slachtoffer van een horrorgame en dit keer mocht hij een bezoekje brengen aan Clive Barker's Hellraiser: Revival.
0 reacties