Oud Halo-componist wint opnieuw zaak tegen Bungie
Componist Marty O'Donnell, die aan de muziek van de Halo-serie heeft gewerkt, werd begin dit jaar ontslagen bij Bungie waarna zijn aandelen werden afgepakt door de ontwikkelaar. O'Donnell begon hierom een rechtszaak tegen Bungie, die hij nu gewonnen heeft.
Bungie moet nu de aandelen aan O'Donnell terug geven. Eerder spande O'Donnell ook al een rechtszaak aan tegen Bungie, die hij net als deze rechtszaak won. De eerdere rechtszaak ging om vakantiegeld en andere bètalingen die in totaal goed waren voor 95,000 dollar en die Bungie alsnog aan O'Donnell moest bètalen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties