Overleven is een hel in Rise of the Tomb Raider
In Rise of the Tomb Raider draait het allemaal om ontdekken en overleven. In de eerste trailer van de Woman vs. Wild-serie wordt verteld dat Lara het niet alleen opneemt tegen de omgeving, maar ook tegen wilde dieren waaronder beren en wolven.
Rise of the Tomb Raider verschijnt 13 november voor de Xbox One en Xbox 360. De game komt in 2016 ook uit voor de pc en PlayStation 4.
-
NieuwsLucasfilm Games belooft meer verrassingen in de toekomst
Lucasfilm Games belooft na Star Wars Galactic Racer en Star Wars: Zero Company meer verrassingen.
0 reacties -
IndustriePresident Konami: "AI kan mensen niet vervangen bij ontwikkelen van games"
President van Konami, Hideki Hayakawa, ziet geen gevaar in AI. "Het kan geen mensen vervangen en biedt kansen", aldus Hayakawa.
4 reacties -
Breaking!Gameliner in jury van The Game Awards
The Game Awards heeft de jury van dit jaar bekendgemaakt. Gameliner is een van de weinige outlets uit de Benelux.
28 reacties -
Breaking!XBOX zet in op fysieke games
Waar PlayStation besluit om vaarwel te zeggen tegen fysieke games, zet XBOX hier juist op in. Zo blijkt uit een nieuwe vacature.
32 reacties
Ziet er goed uit. Had gelijk op de PS4 moeten uitkomen!(H)
En op PC!
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.