PlayStation Divisie maakt 64 procent meer omzet
Sony heeft bekendgemaakt dat de omzet van de PlayStation Divisie in het laatste kwartaal van 2013 met 64,6 procent is gestegen naar 4,2 miljard dollar. Hierdoor werd er 172 miljoen dollar winst gemaakt, wat 300 procent meer is dan het voorgaande jaar.
De stijging van de omzet komt uiteraard door het grote succes van de PlayStation 4. Sony liet weten dat er in het laatste kwartaal van vorig jaar in totaal 7,8 miljoen PS3's en PS4's zijn verkocht en 2 miljoen PSP's en PS Vita's. Voor al deze platformen werden er in het laatste kwartaal van vorig jaar 126 miljoen games verkocht.
In totaal maakte Sony als bedrijf een netto winst van 257 miljoen dollar.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Gaat goed met de game devisie. Ik hoop alleen dat er wat meer concurrentie komt, want ik vind het fijn dat we er verzekerd van zijn dat PS deze generatie liefde gaat krijgen, maar diversiteit en concurrentie is ook mooi.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.