PlayStation Now nu in private èta voor PS4
Sony heeft via het PlayStation Blog bekendgemaakt dat PlayStation Now vanaf vandaag in private bèta gaat voor de PlayStation 4. Het is de eerste keer dat de service op de PlaytStation 4 wordt getest door het publiek. De bèta was al een tijdje beschikbaar voor de PlayStation 3.
The Private bèta program has been going great so far on PS3, and we want to give thanks to the testers that have participated - your valuable feedback is helping us make the service even better. Thus far, Private bèta testers have logged more than 50,000 gameplay hours discovering new games, rediscovering favourites and racking up Trophies!
Mensen die zich hebben aangemeld voor private bèta van PlayStation Now voor de PlayStation 4 hebben inmiddels een uitnodiging van Sony ontvangen. Om je aan te melden voor de volgende bèta's van de service kun je je hier registeren. Met PlayStation Now is het mogelijk om games op te streamen naar de PlayStation 4 en PlayStation 3.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties