PlayStation verlaagt prijs PlayStation VR
Sony PlayStation heeft de prijs van de PlayStation VR verlaagd. De VR-bril gaat per direct voor een adviesprijs van 299 euro over de toonbank. Dit is ruim 100 euro goedkoper dan de virtual reality-bril kostte.
De PlayStation VR werd in oktober van 2016 gelanceerd en heeft sindsdien nog geen prijsverlaging ondergaan. De headset heeft heel veel interessante games gehad, maar een echte system seller heeft de gadget nog niet gehad.
Wat vinden jullie van deze spontane prijswijziging? Ga je nu de bril in huis halen, of wacht je toch nog even dat de prijs nog verder gedaald is? We zijn benieuwd.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties