PS3 om films af te spelen in bioscoopzaal
Er komen meldingen uit Sendai in Japan dat een bioscoop die de horror anime film 'Kara no Kyoukai - The Garden of Sinners' draait, hiervoor een PS3 gebruikt. Er zijn al verscheidene mensen die zeggen dat ze berichten zoals laad de USB controller op het scherm zagen verschijnen. En inderdaad, de bioscoop gebruikt de PS3 om hun films in HD af te spelen. Klaarblijkelijk is er geen verschil te zien tussen het afspelen vanaf een PS3 harde schijf of via de harde schijf van een digitale projector.
Deze bioscoop is niet de enige die de PS3 gebruikt om films af te spelen. Veel Japanners vinden het echter wel nogal goedkoop. Alhoewel het er kwalitatief niet toe doet van welke harde schijf de film afgespeeld wordt. Een harde schijf is een harde schijf. Waar ze zich meer zorgen om zouden moeten maken is of de digitale projector van goede kwaliteit is.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties