PS4 is 6 miljoen keer verkocht
De PlayStation 4 is wereldwijd 6 miljoen keer verkocht. Sony heeft bekendgemaakt dat dit aantal werd behaald op 2 maart en dat ze heel erg blij zijn met het succes van de PlayStation 4.
De doelstelling van Sony was om 6 miljoen PS4's te hebben verkocht voor mei 2014, wat dus met gemak is behaald. Halverwege februari was de console wereldwijd nog 5,3 miljoen keer verkocht. Binnen twee weken tijd is deze dus 700,000 keer over de toonbank gegaan wat te maken heeft met de Japanse lancering.
In Japan verscheen de PS4 op 22 februari en was daar in twee dagen tijd 322,000 keer verkocht en inmiddels staat de teller op 370,000 verkochte exemplaren. Sony heeft verder bekendgemaakt dat Killzone: Shadow Fall wereldwijd 2,1 miljoen keer is verkocht en dat de PlayStation-app 3,6 miljoen keer is gedownload.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties