PS4-versie THIEF draait op 1080p, Xbox One-versie op 900p
Square Enix heeft in een interview met Eurogamer laten weten dat de PlayStation 4-versie van THIEF op 1080p draait en de Xbox One-versie op 900p. De Xbox One-versie van THIEF wordt wel geupscaled naar 1080p.
Nicolas Cantin, game director van THIEF, liet weten dat je heel goed moet kijken om het verschil tussen beide versies te zien. Verder vertelde hij dat zowel de PS4-versie als de Xbox One-versie draaien op 30FPS. Het verschil tussen de current-gen en next-gen is uiteraard wel een stuk groter. De next-gen versie van THIEF is gedetailleerder en heeft betere special effects.
THIEF komt 28 februari uit voor de pc, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 en Xbox One.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties