Rainbow Six: Siege lanceert met tien maps
Benoit Deschamps, level designer van Rainbow Six: Siege, heeft laten weten dat de tactische shooter zal lanceren met tien maps.
Deschamps vertelde aan PCGamer dat het team van Rainbow Six: Siege ideeën had voor wel 50 maps, maar dat ze er uiteindelijk tien hebben gekozen. Deze zullen qua setting flink van elkaar verschillen wat voor genoeg variatie moet zorgen. Deschamps liet ook weten dat fans niet bang hoeven te zijn dat het bij tien maps zal blijven aangezien het team gaat werken aan nieuwe maps voor DLC.
Rainbow Six: Siege verschijnt 1 december voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Later deze maand begint er een gesloten bèta waarmee fans de game alvast kunnen testen.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
0 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.