Red Steel 3 in de maak
Blijkbaar is het ontwikkelteam van Red Steel 2 terug van vakantie en zijn zij reeds begonnen aan de ontwikkeling van Red Steel 3. Deze game gaat gebruik maken van de Wii Vitality Sensor. De informatie hierover is terug te lezen in het officiële Franse Nintendo Magazine, maar officiële aankondigingen zijn nog niet naar buiten gebracht.
Wii Vitality Sensor is een accessoire die de hartslag meet, waardoor games zich kunnen aanpassen aan bijvoorbeeld de nervositeit of conditie van de spelers. Hopelijk wordt er door Ubisoft meer informatie naar buiten gebracht tijdens de persconferentie op de E3.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties