Reimagining van Silent Hill 1 in de maak
In 1999 verscheen Silent Hill op de eerste PlayStation. Deze game werd een groot succes en blies het horrorgenre nieuw leven in. Een kleine tien jaar later meldt Konami ons dat Silent Hill: Shattered Memories nu als reimagining wordt uitgebracht voor de Nintendo Wii en PSP.
Dat Silent Hill: Shattered Memories geen remake wordt wil producer Tomm Hulett nog eens extra benadrukken:
This is a reimagining of the first Silent Hill. It's not a remake or a port. That's an important distinction. It really feels like a new game.
In Shattered Memories is vader Harry Mason op zoek naar zijn dochter in het mistige stadje Silent Hill. Tijdens de zoektocht kom je ook andere personages tegen en hebben de gemaakte keuzes invloed op het verhaal. Voor de reimagining is de gameplay aangepast en is er minder backtracking.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties