Releasedatum Need for Speed duikt op in Xbox One Store
De releasedatum van de Need for Speed-reboot is opgedoken in de Xbox One Store. Op het moment is deze pagina al offline gehaald, maar gelukkig is er door een Reddit-gebruiker een afbeelding van gemaakt waarop te zien is dat de game op 3 november zal verschijnen.
Natuurlijk is deze datum nog niet officieel onthuld, maar dit soort foutjes komen wel vaken voor en blijken meestal te kloppen. Naast de releasedatum laat de afbeelding ook zien dat er vijf manieren zijn om de game te spelen en races te winnen. Het gaat hier om Speed, Style, Build, Crew en Outlaw.
De reboot van Need for Speed werd vorige week aangekondigd en speelt zich af in de fictionele stad Ventura Bay. De racegame bevat een nachtelijke open wereld, een urban auto cultuur en enorm veel mogelijkheden om auto's aan te passen.
Need for Speed is bij Ghost Games in ontwikkeling voor de PlayStation 4, Xbox One en pc.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties