Resident Evil: Umbrella Corps bevat geen campagne
Vorige week werd de Resident Evil-shooter Umbrella Corps aangekondigd door Capcom. Producers Masachika Kawata en James Vance hebben in een interview met GameSpot bekendgemaakt dat de game geen campagne zal bevatten.
Umbrella Corps is een third-person shooter, waarin spelers het tegen elkaar opnemen en hierdoor bevat de game geen echte verhaallijn. De producers vertelde dat de game zich afspeelt na het verhaal van Resident Evil 6. In deze tijdlijn bestaat Umbrella Corps niet meer en proberen groepen huurlingen belangrijke spullen uit besmette gebieden te halen. Dit doen ze in opdracht van organisaties die het nieuwe Umbrella willen worden.
Umbrella Corps zal begin 2016 verschijnen voor de PlayStation 4 en Xbox One.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
0 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
0 reacties
Ik waardeer altijd wel die uitstapjes. RES ORC werd ook de grond in gestampt, maar ik vond het een zeer vermakelijke coop shooter, vooral leuk met vrienden. Het hoeft niet altijd survival horror te zijn, een toffe actie rijke spinoff kan ik ook eens lekker vinden. Wel een aparte keus om geen campaign erin te stoppen, ook het PvP idee trekt mij minder. Is mijn inziens veel leuker om samen te werken om hele hordes monsters aan gort te raggen. Ach ja, we wachten het wel af of het wat wordt.
Totaal oninteressant als je het mij vraagt, maar goed ze gaan ondertussen ook RE2 HD remake uitbrengen.
Als je kijkt naar hoe ontzettend goed Resident Evil HD verkocht heeft, zou je toch als Capcom wellicht het idee mogen krijgen om met een nieuw deel ook weer meer terug te gaan naar de roots... Dit Umbrella Corps is het in ieder geval allesbehalve.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.