Respawn vol in de aanval tegen Apex Legend-cheaters

Ontwikkelaar Respawn Entertainment gaat vol in de aanval tegen de vele cheaters in Apex Legends. Een nieuw anti-cheatsysteem werpt nu al zijn vruchten af en heeft al voor vele bans gezorgd.

Als een game populair is, neemt met het gebruikersaantal ook het aantal cheaters zienderogen toe. Ook de battle royale-game Apex Legends heeft hier last van en ontwikkelaars stellen alles in het werk om de game zo eerlijk mogelijk te houden. Dankzij een nieuw anti-cheatsysteem dat op 19 maart met de Season One-update kwam, zijn er in 44 dagen al ruim 770.000 cheaters geweerd van de game. Daarnaast zijn er de afgelopen twintig dagen ook nog eens vier duizend mensen geblokkeerd die cheats verkochten of aan het spammen waren. Opgeruimd staat netjes, zullen we maar zeggen.

Bron: Reddit
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 168 reviews 2849 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Packshot Apex Legends

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Respawn Entertainment

Uitgever

Electronic Arts

Release

5 februari 2019

Platforms

PC
PS4
XONE
NSW
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord