Rocket League krijgt binnenkort gratis Halloween-DLC
Ontwikkelaar Psyonix heeft op het PlayStation Blog laten weten dat er binnenkort gratis Halloween-DLC zal verschijnen voor Rocket League.
De speciale Halloween-items zijn van 18 oktober tot en met 2 november te verzamelen. De items zijn te verkrijgen na het spelen van een match en het maakt hierbij niet uit of deze wordt gewonnen of verloren. Mocht je alle items nog niet hebben verdiend op 2 november dan zul je helaas nog een jaar moeten wachten voordat de DLC weer verschijnt.
Bekijk hieronder de lijst met de Halloween-items, die van 18 oktober tot en met 2 november te verzamelen zijn:
- Calavera Antenna
- Candy Corn Rocket Trail
- Carriage Wheels
- Fuzzy Brute Antenna
- Fuzzy Vampire Antenna
- Pumpkin Topper
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties