RUGBY 15 verschijnt 21 november
BigBen Interactive en ontwikkelaar HB Studios hebben de releasedatum van RUGBY 15 bekendgemaakt. De game zal op 21 november uitkomen voor de PlayStation 4, PlayStation 3, PS Vita, Xbox One, Xbox 360 en pc.
RUGBY 15 bevat 20 nationale teams en 15 teams van het zuidelijk halfrond. Die laatste bevatten echter niet de officiƫle licenties, maar het is wel mogelijk om de namen te veranderen met de bewerkingsmodus. Met de teams kun je alleen of met andere spelers aan de slag met de vier grote Europese competities: TOP 14, Aviva Premiership Rugby, PRO 12 en PRO D2. Ten slotte is het ook mogelijk om je eigen competities te maken door verschillende regels in te stellen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties