Saints Row 2 krijgt nieuwe DLC pakketten
James Torbit, producer bij Volition, heeft in een interview bekendgemaakt dat ze werken aan drie nieuwe DLC pakketten voor de game Saints Row 2. De eerste, genaamd Ultor Exposed, zal al op 16 april verschijnen. Over de andere twee DLC pakketten heeft Torbit geen details losgelaten.
Ultor Exposed bevat naast drie nieuwe missies waarbij je Tera Patrick moet helpen in de strijd tegen Ultor, een louche beveiligingsbedrijf, ook een uitbreiding voor het coöp-gedeelte. Deze uitbreiding bestaat uit nieuwe customisation-opties voor je character, twee nieuwe maps en in totaal zes nieuwe voertuigen.
Overigens zal Ultor Exposed niet zomaar te downloaden zijn. Xbox 360 bezitters moeten namelijk 800 Microsoft Points inleveren op Xbox Live en voor de PlayStation 3 bezitters kost de DLC rond de 8 euro.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties