Screenshots: Eerste uitbreiding Cities: Skylines verschijnt eind september
Paradox Interactive heeft bekendgemaakt dat After Dark, de eerste uitbreiding voor Cities: Skylines, op 24 september zal verschijnen voor de pc, Mac en Linux.
De uitbreiding zal 15 dollar kosten en voegt een dag-en-nacht cyclus aan de game toen, die zorgt voor nieuwe banen en mogelijkheden. De bevolking van jouw stad zal zich in de avond en nacht anders gedragen en richting clubs en andere nachtlocaties reizen. Ook zal er qua sfeer het één en ander veranderen en is er een verschil in de drukte van het verkeer.
-
TrailerDe squad heeft muzieksmaak in Call of Duty: Modern Warfare 4-campagne
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties