SEGA ontslaat de helft van hun personeel in Australië

Het gaat niet zo heel goed met de gameindustrie. Zo horen we steeds vaker dat ontwikkelaars of uitgevers moet snijden in hun personeelsbestand.

Op dit moment verliest de helft van het personeel bij SEGA Studios Australia hun baan. De reden is dat een groot gedeelte van de games digitaal worden gedistribueerd, waardoor herstructurering nodig is. Dat schrijft website Player Attack.

SEGA Studios Australia werkte onlangs nog aan Mario & Sonic op de Olympische Spelen: Londen 2012 voor de Nintendo 3DS en vast en zeker aan een nieuw deel uit de Total War-serie.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.