Silent Hill 8 aangekondigd voor release in 2011
Volgend jaar zullen we weer lekker kunnen griezelen op de PlayStation 3 en Xbox 360. Konami heeft namelijk bekendgemaakt dat het volgende deel in de Silent Hill serie, deeltje acht alweer, in 2011 zal verschijnen voor de genoemde consoles.
In Silent Hill 8 speel je als de ex-gevangene Murphy Pendleton, een man die van tijd tot tijd visioenen krijgt als hij slaapt, waarin hij uiteindelijk steeds terecht komt op 'Silent Hill'. De game zal, net als de vorige delen, speelbaar zijn in third person. De gameplay bestaat onder andere uit het oplossen van puzzels en het uitschakelen van duistere wezens en ander gespuis.
-
GeruchtGerucht: XBOX plant significante ontslagronde in juli 2026
Verontrustend nieuws vanuit het journalistieke platform Bloomberg. Volgens Jason Schreier plant XBOX een grote ontslagronde voor juli 2026.
5 reacties -
IndustrieUbisoft sluit meerdere studio's, 380 banen in gevaar
De reorganisaties bij Ubisoft zijn nog niet klaar. De studio's in Winnipeg en Belgrade worden gesloten, terwijl het Barcelona-team op de schop gaat.
9 reacties -
Game review2The 7th Guest Remake review - Een review van het elfde uur
Frietrick keerde nóg een keer (VR-loos) terug naar Huize Stauf voor The 7th Guest Remake. Lees in zijn review van het elfde uur hoe dat bezoek beviel.
2 reacties -
TrailerBradley the Badger schikt Focus Entertainment als uitgever
De meta-avonturengame Bradley the Badger heeft een nieuwe uitgever te pakken. Focus Entertainment en ontwikkelaar Day 4 Nite slaan de handen ineen.
1 reactie