Sony's E3 stand werd 250.000 keer bezocht
Sony heeft vandaag bekendgemaakt dat er tijdens de E3 maar liefs 250.000 mensen de stand van Sony hebben bezocht.
Nu zul je vast denken: 'Dat kan niet, want op de E3 zelf lopen maar ongeveer 45.000 mensen'. Gelukkig denkt Sony in dit geval ook aan de thuisblijvers. Via PlayStation Home viel namelijk de gehele stand te bekijken, waar men onder andere de nieuwste trailers kon bezichtigen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties