Speel Call of Duty 5 in het land van de rijzende zon

Op dit moment wordt er hard gewerkt aan Call of Duty 5 door Treyarch (bekend van Call of Duty 3 en Call of Duty: United Offensive). Het moment van tijd speelt zich af tijdens de Tweede Wereldoorlog, maar nu niet Europa.

Als setting is nu gekozen voor Japan. Aan welke kant van de vlag je staat als soldaat in deze WW-II shooter is nog niet bekend. Hopelijk kunnen we straks tijdens de E3 de eerste screenshots bekijken en meer informatie krijgen over het verhaal.

Het is nog maar de vraag of Call of Duty 5 het uiterst succesvolle Call of Duty 4: Modern Warfare van Infinity Ward kan overklassen. Ook al is er een groot verschil van tijd waarin Call of Duty 4 en 5 zich afspelen, toch zullen veel gamers Call of Duty 4: Modern Warfare als de standaard game zien in deze serie. Geruchten gaan dan ook rond dat Infinity Ward zich bezig zal gaan houden met deel 6.

Hoe dan ook, de komende jaren kunnen we nog veel plezier gaan beleven met de nieuwe aankomende delen uit deze succesvolle shooter-serie.

Packshot Call of Duty: World at War

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Treyarch

Uitgever

Activision Blizzard

Release

14 november 2008

Platforms

PC
PS2
X360
PS3
NDS
Wii