Spelen met balletjes en rackets in Grand Slam Tennis 2

Electronic Arts heeft vandaag in een persbericht Grand Slam Tennis 2 aangekondigd. De game zal in high-definition kwaliteit uitkomen op de PlayStation 3 en Xbox 360. De komende tennisgame bezit over alle vier de Grand Slam kampioenschappen. Daarnaast heeft de game als enige de licentie over Wimbledon.

Line Producer Thomas Singleton zei het volgende over de game:

We zijn bijzonder enthousiast dat de EA SPORTS Grand Slam® Tennis-franchise wordt gelanceerd voor de Xbox 360 en PlayStation 3. We kunnen nu eindelijk de grafische kracht van deze high-definition consoles inzetten. Spelers kunnen alle drama en opwinding van een echte tenniswedstrijd ervaren op beroemde bannen zoals het Centre Court van Wimbledon.

In Grand Slam Tennis 2 heb jij volledige controle over het racket. Ook heeft de game PlayStation Move ondersteuning. Het spel komt uit in 2012, maar de exacte datum is nog niet bekend. Het is dus nog even wachten om met balletjes en rackets op Roland Garros te gaan spelen.