Spy Hunter film onderweg
De game Spy Hunter: Nowhere to Run verscheen in 2006 op de Xbox en PS2. Spy Hunter scoorde echter niet bepaald hoog. Toch weerhoud dit Warner Bros er niet van om de game te verfilmen met Dan Holmes en Roy Lee als producenten.
De game zou eigenlijk al eerder worden verfilmd door Midway met Dwayne Johnson in de hoofdrol, maar Warner Bros kocht de rechten van dit project over. Of Johnson nog steeds in de hoofdrol zal spelen is nog onbekend.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties