Square-Enix pleit voor groot Japans fusiebedrijf
Enkele Japanse uitgevers, waaronder Square-Enix zelf, SEGA Sammy, Namco Bandai, Koei, Konami, Sony en Capcom lijken ten opzichte van de westerse wereld terrein te verliezen.
Daarom heeft de president van Square-Enix, Yoichi Wada een voorstel gedaan om te gaan fuseren tot één bedrijf met allemaal hun eigen identiteit om op te kunnen tegen de grote jongens aan deze kant, waaronder Activision, Electronic Arts, etc.
Of dit allemaal echt gaan lukken weten we niet. De fusie met Tecmo is helaas niet gelukt, maar dat betekend niet dat fusieplannen van Wada ook stoppen.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerDe squad heeft muzieksmaak in Call of Duty: Modern Warfare 4-campagne
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties