Super Mario Maker is een miljoen keer verkocht
Super Mario Maker verscheen drie weken geleden voor de Wii U en Nintendo heeft nu bekendgemaakt dat er wereldwijd een miljoen exemplaren van de game zijn verkocht.
Nintendo liet verder weten dat er in de afgelopen 30 jaar meer dan 310 miljoen games van de Super Mario-serie zijn verkocht. Super Mario Maker is de 32ste game in de serie en hierin is het niet alleen mogelijk om de verschillende levels te doorlopen, maar ook om zelf levels te maken. Op het moment hebben fans al meer dan 2,2 miljoen levels gemaakt en deze zijn al 75 miljoen keer gespeeld.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties