The Conduit 2 officieel in ontwikkeling
Ontwikkelaar High Voltage heeft in het Amerikaanse tijdschrift Nintendo Power officieel de komst van The Conduit 2 aangekondigd. Na al enkele hints is de spreekwoordelijke kogel nu echt dan door de kerk. Net als het origineel gaat nu ook weer SEGA de game uitgeven.
Deel twee speelt zich niet af in Washington, maar in Atlantis. Vele bekende wapens worden nu ondersteund door nieuwe items en hulpmiddelen en deze kan je goed gebruiken in epische gevechten met de eindbazen.
Voor The Conduit 2 wordt de multiplayer verder verbeterd en zal er een nieuwe co-op modus aan het spel worden toegevoegd. Hier kunnen vier spelers zowel online als offline met elkaar samenwerken.
De datum voor het verschijnen van The Conduit 2 is niet bekendgemaakt. Hopelijk zien we tijdens de aankomende E3 beurs straks de eerste beelden.
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties