The Conduit 2 officieel in ontwikkeling
Ontwikkelaar High Voltage heeft in het Amerikaanse tijdschrift Nintendo Power officieel de komst van The Conduit 2 aangekondigd. Na al enkele hints is de spreekwoordelijke kogel nu echt dan door de kerk. Net als het origineel gaat nu ook weer SEGA de game uitgeven.
Deel twee speelt zich niet af in Washington, maar in Atlantis. Vele bekende wapens worden nu ondersteund door nieuwe items en hulpmiddelen en deze kan je goed gebruiken in epische gevechten met de eindbazen.
Voor The Conduit 2 wordt de multiplayer verder verbeterd en zal er een nieuwe co-op modus aan het spel worden toegevoegd. Hier kunnen vier spelers zowel online als offline met elkaar samenwerken.
De datum voor het verschijnen van The Conduit 2 is niet bekendgemaakt. Hopelijk zien we tijdens de aankomende E3 beurs straks de eerste beelden.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties