The Division uitgesteld naar 2015
Ubisoft heeft bekendgemaakt dat The Division is uitgesteld en pas in 2015 uitkomt voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. De game is uitgesteld omdat de ontwikkelaar niet in wil leveren op de kwaliteit van de game.
Working on The Division is a once in a lifetime opportunity for all of us at Massive, Reflections, and Red Storm Entertainment. We are creating something we are really proud of and we don't want to compromise on quality so we will release the game when it's ready.
The Division werd vorig jaar aangekondigd tijdens de E3. In de game worden de Verenigde Staten getroffen door een dodelijk virus. Al snel liggen vrijwel alle faciliteiten in de stad New York plat en ondergaat de lokale samenleving een metamorfose tot één grote bende. Reden genoeg voor de Amerikaanse president om The Division in te schakelen, een geheime groep goedgetrainde agenten in burger met de vaardigheden om orde op zaken te stellen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties