Total War: Attila aangekondigd voor de pc
SEGA en ontwikkelaar The Creative Assembly hebben Total War: Attila aangekondigd voor de pc. De game zal begin 2015 verschijnen en de eerste trailer is hieronder te bekijken.
Total War: Attila draait om Attila de Hun en zijn gigantische leger. In de game is het de taak van de speler om te bereiken wat Attila nooit is gelukt, namelijk het vernietigen van het Romeinse Rijk. De game zal zeer duister en pittig zijn en vooral bedoeld voor ervaren Total War-spelers.
De campagne-map is voor Total War: Attila totaal veranderd, de familiestambomen zijn terug van weg geweest en verder spelen ziektes een belangrijke rol. Niet alleen kunnen ziektes je steden bedreigen, maar kunnen deze ook worden verspreid onder je legers. Zieke soldaten zullen een stuk minder goed kunnen vechten waardoor je zeer goed rekening zal moeten houden met de verschillende ziektes.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties