Trailer: No Man's Sky krijgt next-gen upgrade

No Man's Sky krijgt een next-gen upgrade. Dit heeft Hello Games onlangs bekendgemaakt middels een trailer.

No Man's Sky heeft een bijzondere weg afgelegd om de game te worden die het nu is. Na de initiële release in 2016 zijn er veel updates geweest die de game flink hebben veranderd. Zo werd vorige week nog de grote Origins update toegevoegd aan No Man's Sky. Nu heeft Hello Games bekendgemaakt dat de game ook een next-gen upgrade krijgt. Middels een trailer laat ze zien wat we daarvan kunnen verwachten. De upgrade, die No Man's Sky Next Generation heet, belooft unieke werelden waarin alles procedureel gegenereerd wordt. Ook wordt de game op audiovisueel gebied opgepoetst en kun je met 32 spelers tegelijkertijd samen spelen. Daarnaast krijgt de game snellere laadtijden en ook crossplay- en PSVR-ondersteuning.

No Man's Sky is nu beschikbaar voor de pc, Xbox One en PlayStation 4. De PlayStation 5 en Xbox Series-versie zijn binnenkort verkrijgbaar en helemaal gratis voor eenieder die de current-gen versie al heeft.

Bron: Hello Games
Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3357 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Packshot No Man's Sky

Reviewscore

3,5/5

Ontwikkelaar

Hello Games

Uitgever

Hello Games

Release

10 augustus 2016

Platforms

PC
PS4
XONE
NSW
VR
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord