Ubisoft komt met Back to School Sale in Uplay Shop
De scholen zijn inmiddels weer begonnen en speciaal daarom houdt Ubisoft een Back to School Sale in de Uplay Shop. De actie bevat 450 games en de korting kan oplopen tot wel 80%. Daarnaast krijg je bij aanschaf van een game die tot de actie behoord toegang tot de closed bèta's van Tom Clansy's Rainbow Six: Siege en Tom Clansy's The Division.
De korting in de Uplay Shop geldt zowel op digitale als op fysieke games en zijn verdeeld over meerdere platformen waaronder de pc, PlayStation 4, Xbox One en Wii U. Naast games van Ubisoft is de actie in de Uplay Shop ook van toepassing op games van onder andere Warner Bros. en Square Enix.
De Uplay Back to School Sale duurt tot en met 13 september en naast langlopende kortingen verschijnen er ook games die slechts 48 of 72 uur met een flinke korting aan te schaffen zijn.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties