Ubisoft start The Assassin Hunt
Er loopt een moordenaar los in Nederland! Gek genoeg is het geen moordenaar uit het heden. De moordenaar heet Ezio Auditore de Firenze, de hoofdrolspeler uit Assassin's Creed 2.
Ezio zal gevonden moeten worden. Dit kan jij doen door kryptische boodschappen te ontcijferen op zijn Twitter die vanaf vandaag de boodschappen zal bevatten. Wanneer je de kryptische boodschappen hebt ontcijferd, zal het spel 15 november verder gaan. Op die dag kan je op FourSquare kijken waar hij zich bevindt. Naast locaties kun je ook tips krijgen over de plek waar hij zich bevindt. De persoon wie hem als eerste vindt, heeft de Assassin Hunt gewonnen. Check hier wat je kunt winnen.
Let the Assassin Hunt begin!
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties