Ubisoft vindt vrouwelijke assassins te moeilijk om te maken

Zoals al eerder naar buiten gebracht krijgt Assassin's Creed: Unity een speciale co-op modus, waarin je met in totaal vier assassins (en dus drie andere vrienden) tegelijkertijd op pad kunt. Erg leuk natuurlijk, maar het minpuntje van deze co-op is al gevonden voordat het spel goed en wel is uitgebracht: er zitten geen vrouwelijke personages tussen.

Volgens Ubisoft hebben ze voor vier mannelijke karakters gekozen, omdat het ontwikkelene van een vrouwelijk personage voor de game simpelweg te moeilijk was en te veel tijd zou gaan kosten. Dat had Ubisoft er blijkbaar niet voor over, als we de technical director James Therien mogen geloven.

It was on our feature list until not too long ago, but it's a question of focus and production. So we wanted to make sure we had the best experience for the character. A female character means that you have to redo a lot of animation, a lot of costumes. It would have doubled the work on those things.

De keuze is dus gemaakt. Wellicht dat de toekomst meer perspectief biedt voor de vrouwelijke gamer, in ieder geval in combinatie met Assassin's Creed. Dat het mogelijk is om games met vrouwen uit te brengen, heeft bijvoorbeeld de Tomb Raider franchise wel laten zien.

Reacties
Avatar SmarTii
SmarTii
lvl14 High Score Chaser
12 juni 2014 om 17:43
It was on our feature list until not too long ago, but it’s a question of focus and production. So we wanted to make sure we had the best experience for the character. A female character means that you have to redo a lot of animation, a lot of costumes. It would have doubled the work on those things.



Het kan mij eigenlijk vrij weinig schelen of er vrouwelijke personages in een game zitten, maar dit statement slaat natuurlijk hélemaal nergens op. Bevestigd alleen maar weer dat er een aantal vreemde figuren rondlopen daar bij Ubi.

0
Avatar Agent47
Agent47
lvl17 Final Form
12 juni 2014 om 11:19
Aveline gebruikte heel wat animaties van Conner uit AC3. Dit zag er wat vreemd uit
JButter



Ik vond dat wel meevallen dat het er vreemd uitzag. Tijdens het free-runnen hoeven animaties van vrouwelijke en mannelijk personages toch niet veel van elkaar te verschillen. Daarnaast lijkt het me dat vrouwelijke Assassins toch wat stoerder zouden zijn dan andere vrouwen in de game.

Ik vind het vooral gemakzuchtig van Ubisoft. Niet dat ik per se met een vrouwelijke Assassin had willen spelen, maar Ubisoft moet niet zeggen dat dit zoveel extra tijd zou kosten. Als ze het echt hadden gewild had er wel een vrouwelijke Assassin in de game gezeten (yes)

0
Avatar Neal
Neal
lvl11 Commander
11 juni 2014 om 17:11

[quote=] means that you have to redo a lot of animation [/quote]

Ik vind het maar een rare reden. Als ze daar nou in \'t begin aan hadden gedacht dan was het niet meer nodig om alles opnieuw te doen. En dan hadden ze deze ontwerpen kunnen gebruiken voor een nieuwe AC game. (omg)

0
Avatar Rude.
Rude.
lvl14 High Score Chaser
11 juni 2014 om 15:02
Hmm, in Assassin\'s Creed III: Liberation speel je toch ook met een vrouwelijke Assassin? :S
Agent47



Precies waar ik aan dacht!

0
Avatar Agent47
Agent47
lvl17 Final Form
11 juni 2014 om 14:41

Hmm, in Assassin\'s Creed III: Liberation speel je toch ook met een vrouwelijke Assassin? :S Of dat nu echt zoveel extra werk kost?

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord