Update Alien: Isolation brengt twee nieuwe moeilijkheidsgraden
Een nieuwe update voor Alien: Isolation brengt twee nieuwe moeilijkheidsgraden. Dat de game best uitdagend is heb je al kunnen lezen in mijn review. Met de twee nieuwe moeilijkheidsgraden Nightmare Mode en Novice mode wordt de game nog uitgebreider.
De Nightmare mode moet zorgen voor een ware uitdaging. De Alien en Androids en andere tegenstanders zullen zich nog meer en sneller aanpassen. De Novice mode lijkt meer voor de fun. Je krijgt hiermee veel meer munitie en met name de Alien reageert trager. Voor welke mode ga jij?
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Leuke toevoeging, aangezien dit geen cent extra kost.
Ik ben benieuwd in hoeverre het moeilijker wordt met Nightmare. Op Hard vind ik zelf de moeilijkheidsgraad precies zoals dat deze moet zijn.
Minder positief voorbeeld: Bij The Last Of Us slaan de laatste twee (nieuwe meegeteld) moeilijkheidsgraden nergens meer op en wordt het juist duidelijk hoe beperkt de AI is. En alles wordt opvallend raar met inventory (vijanden schieten duizenden kogels maar zijn altijd precies op als je ze \"loot\"), en je hebt precies te weinig spullen om genoeg shivs te maken over heel de game voor alle extra gesloten deuren.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.