Valve bevestigd hardware en komt in 2013

Jeri Ellsworth een medewerker bij Valve laat tegenover website Engadget weten dat de nieuwe game-platform, waar zolang over gesproken is. mogelijk volgend jaar op de markt moet verschijnen. Dat Valve dus aan een gaming-platform werkt is dus nu haast zeker.

Ellsworth laat weten dat als het zover is, wordt eerst een bètatest gehouden. Die wordt dan aan je Steam-platform gekoppeld. Ze is begin dit jaar door Valve aangesteld als hardware-designer. "Als je bij mij op kantoor binnenkomt liggen er elke dag wel weer nieuwe prototypes rondgeslingerd", laat ze weten.

Ellsworth wilt niets zeggen over waar Valve momenteel allemaal mee bezig is. "Steam-games worden alleen maar leuker als je ze ook in de huiskamer kunt spelen", voegt ze toe. Dit alles moet volgens haar binnen een jaar in de winkels liggen.

Ze hoopt binnenkort consumenten te kunnen uitnodigen voor een bèta-test. Bij Valve hebben ze zelfs een hele productieafdeling op poten gezet, die prototypes kunnen aanleveren die voor test-doeleinden kunnen worden gebruikt.

"Valve werkt naast 'iets' voor in de woonkamer ook nog aan draagbare computers", vult ze aan. Dat project is echter op de lange baan geschoven. Eerst is dit project aan de beurt. Wat het precies inhoudt zal de toekomst uitwijzen.