Video: De launchtrailer van The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online ligt vanaf vandaag in de winkels voor de pc, om dit te vieren heeft Bethesda de launchtrailer vrijgegeven genaamd 'The Siege'. De MMORPG zal in juni ook verschijnen voor de PlayStation 4 en Xbox One.
The Elder Scrolls Online speelt zich af in Tamriel zo'n 1000 jaar voor de gebeurtenissen van The Elder Scrolls V: Skyrim. In de MMORPG probeert de Daedric Prince Molag Bal het rijk te veroveren en de inwoners in slaven te veranderen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
12 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties