Video: De nieuwste trailers van afgelopen week
Wii-kend laat je de nieuwste video's zien die er afgelopen week zijn uitgekomen voor de Nintendo Wii. Ga er relaxed voor zitten en kijk elke zaterdag/zondag naar Wii-kend, Gameliners selectie van nieuwste trailers.
Ja, ja, nog een kleine twee weken en dan is het Kerstmis. De meeste najaarstoppers zijn inmiddels uitgekomen en daarom kunnen we ons dus gaan richten op 2010. Wat natuurlijk ook weer een mooi game-jaar belooft te worden!
Eén van de knallers voor 2010 wordt denk ik wel No More Heroes 2: Desperate Struggle en daarom trappen we af met deze game...
Van Travis naar Sky Crawlers.
Harry Potter heeft zichzelf omgetoverd in LEGO...
Free Running is niets voor mij...maar op de Wii wil ik het wel proberen.
Puzzels, puzzels en nog eens puzzels...
Wii-kend 43, 12 december 2009
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties